IX OTWARTY TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN Z OKAZJI DNIA DZIECKA 8 -06- 2019 PŁOCK

IX OTWARTY TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN Z OKAZJI DNIA DZIECKA 8 -06- 2019 PŁOCK

W sobotę 8 czerwca 2019 w Szkole Podstawowej nr 23 ul. Walecznych  W Płocku odbył się Otwarty Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka. Imprezę zorganizował Płocki Klub Karate Kyokushinkai przy dofinansowaniu Gminy Miasta Płocka. Startowało 80 zawodników z sekcji z Płockiego Klubu Karate Kyokushinkai oraz Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin z miejscowości: Płock , Włocławek, Bydgoszcz, Dobrzyń n. Wisłą, Lubanie i Tłuchowo. 

Prezes klubu shihan Jan Mazurkiewicz składa serdeczne podziękowania członkom klubu, dzięki którym impreza przebiegła sprawnie: Agnieszce Piekarskiej,  Agnieszce Jaroszewskiej,  Martynie Olewińskiej, Emilii Pińskiej, Michałowi Drożdż , Konradowi Modzelewskiemu oraz  sędziom Jackowi Złotowskiemu, Juliuszowi Mazurkiewiczowi, Oskarowi Mazurkiewiczowi i  Małgorzacie Cichockiej , a także Joannie Wielgockiej i Aleksandrze Bronowskiej.

 

Klasyfikacja końcowa

 

KATA

Dzieci 6-7 lat

  1. Stanisław Kwiatkowski Włocławek
  2. Antoni Mazurkiewicz Włocławek
  3. Lena Paliwoda Włocławek

Dzieci 8-9 lat

  1. Marcel Morgut Bydgoszcz

2.Szymon Groblewski Włocławek

  1. Amelia Kopczyńska Lubanie

Kadeci Młodsi 10-11 lat

  1. Aleksander Dzikowski Płock
  2. Marta Drożdż Płock
  3. Antoni Piekarski Płock

Kadeci 12-13 lat

1.Jakub Rybka Włocławek

  1. Szymon Klimczewski Płock
  2. Wiktoria Sroka Włocławek

Kumite

Chłopcy 6-7 lat -25 kg

  1. Rutkowski Tymon Włocławek
  2. Mazurkiewicz Antoni Włocławek
  3. Jabłoński Tymoteusz Płock
  4. Czmiel Stanisław Płock

Chłopcy 6-7 lat +25 kg

  1. Waszak Oskar Włocławek
  2. Karkosik Kamil Lubanie
  3. Balczewski Jakub Włocławek

dziewczęta 8-9 lat open

  1. Kopczyńska Amelia Włocławek
  2. Skoczylas Maja Włocławek
  3. Jędreasz Laura Płock
  4. Wenerska Barbara Lubanie

Chłopcy 8-9 lat -30 kg

  1. Morgut Marcel Bydgoszcz
  2. Stępień Nikodem Bydgoszcz
  3. Żelazik Igor Włocławek
  4. Linowiecki Jakub Włocławek

Chłopcy 8-9 lat +30 kg

  1. Bral Szymon Płock
  2. Groblewski Szymon Włocławek
  3. Januszewski Michał Włocławek
  4. Grudowski Karol Włocławek

Kadetki młodsze  10-11 lat open

  1. Drożdż Marta Płock
  2. Korpalska Nikola Włocławek
  3. Skierska Liliana Płock
  4. Poksińska Aleksandra Tłuchowo

Kadeci Młodsi 10-11 lat open

  1. Dzikowski Aleksander Płock
  2. Romanowski Wiktor Włocławek
  3. Suwała Daniel Płock
  4. Trzciński Przemysław Tłuchowo

Kadetki 12-13 lat open

  1. Sar Wiktoria Płock
  2. Januszewska Marta Włocławek
  3. Madajczyk Anna Włocławek
  4. Szychulska Nadia Włocłąwek

Kadeci 12-13 lat open

  1. Rybka Jakub Włocławek
  2. Rycharski Mateusz Płock
  3. Bon Oliwier Bydgoszcz
  4. Sporny Szymon Włocławek

Młodzicy open 14-15 lat

  1. Kuźmicki Michał Włocławek
  2. Matuszewska Wiktoria Włocławek
  3. Kutmaj Filip Włocławek

Juniorzy Super Fight

  1. Sadokierski Oliwier Płock

      2.Klimczewski Szymon Płock