MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ZACHODNIEGO ORAZ MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW, RESKO 09-03-19

Reprezentanci Płockiego Klubu Karate Kyokushin Małgorzata Cichocka i Oliwier Sadokierski  wrócili z medalami z Mistrzostw Makroregionu Zachodniego oraz Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Karate Kyokushin, które odbyły się  9 marca 2019 w Resku.

Małgorzata Cichocka zajęła II miejsce w WKF seniorek open , startowała również w kata gdzie zajęła V miejsce. Natomiast Oliwier Sadokierski wywalczył III miejsce w kumite semi kontakt juniorów młodszych do 65 kg.

Gratulujemy!!!!

W zawodach, które warto podkreślić są jednymi z ważniejszych w kyokushin, wystartowało 238 zawodników z 31 ośrodków ( z Polski zachodniej) w 48 konkurencjach – kata, kumite WKF ( konkurencja Olimpijska )oraz kumite. Imprezę zorganizował Klub Karate Kyokushin Centrum Kultury Resko. Sędzią głównym zawodów był sekretarz generalny Światowej i Europejskiej Organizacji Karate, vice prezes Polskiego Związku Karate Shihan Andrzej Drewniak, sędzią technicznym Shihan Jan Mazurkiewicz, sędzią nadzorującym WKF ( konkurencja olimpijska ) Shihan Remigiusz Powroźnik, osobą odpowiedzialną za losowanie oraz nadzór nad listami startowymi był trener Kadry Narodowej Shihan Robert Wajgelt.