Sukcesy zawodników

2016

 

VII TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN Z OKAZJI DNIA DZIECKA, Płock 18-06-2016

I Szymon Klimczewski ,kumite chłopców 2005-2004 ( 11-12) -45 kg

II Jakub Richert ,kumite chłopców ( 13-14 lat) 2003-2002 +50 kg

III Alicja Grad ,kata dziewcząt open

III Kacper Olewiński, kata chłopców open

III Bartosz Budyta, kumite chłopców 2005-2004 ( 11-12) -45 kg

III Klonowski Oliwier,  kumite chłopców 2005-2004 ( 11-12) -45 kg

 

VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY KARATE KYOKUSHIN, 15-10-2016 Brok

II Kacper Wójcik , kumite młodzików +65 kg

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN DZIECI I MŁODZIEŻY, 13 -11- 2016 Włocławek

I Bartosz Sławiński kata chłopcy 8-9 lat 

I Kacper Wójcik kata młodzik open

II Katarzyna Biernat kata junior 16-17 lat open

II Aleksander Dzikowski kata chłopcy 8-9 lat 

III Szymon Kajak kata kadeci młodsi 10-11 lat

III Jakub Biernat kata kadeci 12-13 lat

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ IKO KARATE KYOKUSHIN DZIECI I MŁODZIEŻY , PŁOCK 03-12-2016

I Kacper Wójcik kumite młodzik 14-15 lat

II  Bartosz Budyta kumite kadet 12-13 lat

II Kacper Wójcik kata młodzik

II Małgorzata Cichocka kata junior senior

III Igor Sikorski kumite kadet młodszy 10-11 lat

III  Szymon Klimczewski kumite kadet młodszy 10-11 lat

III Aleksander Staroń kumite dzieci 8-9 lat

III Bartosz Sławiński kumite dzieci 8-9 lat

III Szymon Orłowski kumite dzieci 8-9 lat

III Katarzyna Biernat kata junior senior

2015

TURNIEJ IKO DZIECI I MŁODZIEŻY KARATE KYOKUSHIN 7-11-2015, PŁOCK

III Olewiński Kacper Kata chłopców do lat 8

II Kajak Szymon  kata chłopców 9-10 lat

III Romanowski kata chłopców 9-10 lat

I Marciniak Maciej kata kadet młodszy 11-12 lat

II Ciechlecki Adrian kata kadet młodszy 11-12 lat

I Biernat Katarzyna kata kobiet do lat 18

III Strześniewska Kalina kumite dziewczęta do lat 8 -25 kg

I Orłowski Szymon  Kumite chłopcy do lat 8 -25 kg

III Wojtasiewicz Kacper Kumite chłopcy do lat 8 -25 kg

III Staroń Aleksander kumite chłopców do lat 8 -30 kg

III Strzępka Maciej kumite chłopców do lat 8 -30 kg

II Reguliński Sebastian Kumite chłopców do lat 8 +30 kg

I Klimczewski Szymon Kumite chłopcy 9-10 lat -33 kg

I Rycharski Mateusz Kumite chłopcy 9-10 lat +33 kg

III Romanowski Piotr Kumite chłopcy 9-10 lat +33 kg

II  Budyta Bartosz Kumite kadet młodszy 11-12 lat -45 kg

III Jeziak Wiktor  Kumite kadet młodszy 11-12 lat -45 kg

III Ciechlecki Adrian Kumite Kadet 13-14 lat -40 kg

II Richert Jakub Kumite kadet  13-14 lat +40 kg

2014


OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ IKO KARATE KYOKUSHIN DZIECI I MŁODZIEŻY,6-12-2014

I miejsce Sielczak Angelika, kata juniorki/seniorki

II miejsce   Cichocka Małgorzata kata juniorki/seniorki,

II miejsce Cichocka Małgorzata kumite seniorki  +60 kg

I miejsce Witkowski Łukasz kumite senior +80 kg

XIII OTWARTY TURNIEJ POWIATU GRODZISKIEGO KARATE KYOKUSHIN 11-10-2014

I miejsce Angelika Sielczak kat.kumite junior +55 kg

II miejsce Angelika Sielczak kata

TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN Z OKAZJI DNIA DZIECKA 31 MAJA 2014

I miejsce  Marciniak Maciej kata dzieci 10-11 lat

I miejsce  Sielczak Angelika kata senior

I miejsce  Jeżewski Ksawery kumite dzieci do lat 8 , – 30 kg
I miejsce Nowak Julia Kumite dziewczęta 8-9 lat

I miejsce Pęcherzewski Filip Kumite chłopcy 8-9 lat -30 kg

I miejsce  Cichocka Małgorzata Kumite seniorki open

I miejsce  Błaszczak Grzegorz Kumite seniorzy -70 kg

II miejsce Biernat Jakub  kata dzieci 10-11 lat

II miejsce Richert Jakub Kumite chłopcy 12-13 +40 kg

II miejsce Krysztofiak Maciej kumite kadeci 14-15 lat

III miejsce Klimczewski Szymon kata dzieci 8-9 lat
III miejsce Budyta Bartosz kata dzieci 10-11 lat

III miejsce Krysztofiak Maciej kata kadet 14-15 lat

III miejsce  Kalkowski Mateusz kata dzieci do lat 8

III miejsce Cichocka Małgorzata kata senior

III miejsce Cybulski Adam- Brudzeń Duży kumite dzieci do lat 8 , – 30 kg
III miejsce Chapko Antoni Kumite dzieci do lat 8 +30 kg
III miejsce Twardowski Wiktor Kumite chłopcy 8-9 lat -30 kg
III miejsce Wrotniewski Kacper Kumite chłopcy 8-9 lat -35 kg

III miejsce Budyta Bartosz kumite chłopcy 10-11 lat, – 40 kg
III miejsce Jeziak Wiktor kumite chłopcy 10-11 lat + 40 kg
III miejsce  Białecki Kacper Kumite chłopcy 12-13 lat -40 kg
III miejsce Sielczak Angelika Kumite seniorki open
III miejsce Popiołek Adam Kumite seniorzy -70 kg

 

IV IKO MAZOVIA CUP, JÓZEFÓW K. WARSZAWY, 22-03-2014

I miejsce Joanna Wielgocka kumite seniorki + 60 kg

I miejsce Kleniewski Marcin kumite seniorzy -75 kg

 MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO INOWROCŁAW 25.01.2014

I miejsce  Oliwier Klonowski kat. kata chłopców do lat 8

II miejsce  Joanna Wielgocka zajęła kat. kumite seniorka do 60 kg

III miejsce  Marcin Kleniewski kat. kumite senior do 80 kg.

 

2013

Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka, Dobrzyń nad Wisłą, 22-06-2013

I miejsce Kaszewski Adam kumite dzieci do lat 8

III miejsce Lachowicz Kamil kumite dzieci do lat 8

III miejsce Marciniak Maciej kumite dzieci 9-10 lat

III miejsce Wilińska Oliwia kumite dzieci  9-10 lat

III miejsce Janowski Mikołaj kumite dzieci 12-13lat

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ IKO KARATE KYOKUSHIN WŁOCŁAWEK 30-11-2013

I miejsce Modzelewski Konrad  kumite senior+80 kg

II miejsce Żabka Jacek kumite senior +80 kg

III miejsce Falkowski Kcper kumite kadet młodszy 10-11 lat – 40 kg

II miejsce Cichocka  Małgorzata kumite seniorka +60 kg

III miejsce Kleniewski Marcin kumite senior -80 kg

2012

TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN Z OKAZJI DNIA DZIECKA WŁOCŁAWEK  02.06.2012
I  miejsce Angelika Sielczak Kata juniorki 17-18 lat
II miejsce Małgorzata Cichocka Kata juniorki 17-18 lat
I miejsce Adam Kaszewski Kumite dzieci do lat 6
II miejsce Kacper Biłek Kumite dzieci do lat 6
III miejsce Oliwier Klonowski Kumite chłopców 7-8 lat
II miejsce Martyna Górecka Kumite 11-12 lat dziewczęta
II miejsce Mikołaj Janowski Kumite 11-12 lat chłopcy do 50 kg
III miejsce Kacper Wójcik  Kumite 11-12 lat chłopcy pow.50 kg
I miejsce Małgorzata Cichocka Kumite juniorki 17-18 lat
III miejsce Angelika Sielczak Kumite juniorki 17-18 lat

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN IKO DZIECI I MŁODZIEŻY. WŁOCŁAWEK 01.12.2012
II miejsce Paweł Grabarczyk, Kumite senior +80 kg
III miejsce Jankowski Mikołaj kumite kadet -45 kg

2011
MISTRZOSTWACH MAKROREGIONU ZACHODNIEGO KARATE KYOKUSHIN KOSZALIN 26-03- 2011R  

I miejsce w kategorii Daniel Posiewka zajął kumite senior + 80 kg.
IKO MAZOVIA CUP JÓZEFóW KOŁO WARSZAWY 9 .04.2011 

II miejsce Jacek Żabka kategoria kumite senior open + 90
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE SIERADZ 1 .10. 2011 r.
III miejsce Jarzębowski Michał r zajął w kategorii kumite semi kontakt
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ IKO KARATE KYOKUSHIN DZIECI I MŁODZIEŻY WŁOCŁAWEK 3-12-2011
III miejsce Alaszkiewicz Adam kumite młodzicy
III miejsce Cichocka Małgorzata kumite seniorki
I miejsce Kamiński Marcin kumite młodzicy
II miejsce Krysztofiak Kamil kumite senior
III miejsce Krysztofiak Maciej kumite kadet
III miejsce Lewandowski Artur kumite senior
II miejsce Sielczak Angelika kumite senior

2010
XII OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO -POMORSKIEGO W KARATE KYOKUSHIN, LIPNO 20-02-10,

III miejsce Żabka Jacek full kontakt kumite seniorów + 80 kg
MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ZACHODNIEGO POZNAŃ 13-03-10,

III miejsce Daniel Posiewka kumite mężczyzn open
XI OTWARTEGO TURNIEJU POWIATU GRODZISKIEGO KARATE KYOKUSHIN GRODZISK WIELKOPOLSKI 13-11-2010

II miejsce Makowski Cezary kumite seniorów open
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KK  PŁOCK 4-12-2010

I miejsce Adam Alaszkiewicz kumite kadet
I miejsce Marcin Kamiński kumite młodzicy
I miejsce Kamil Krysztofiak kumite senior –80 kg
I miejsce Jacek Żabka kumite senior +80 kg
III miejsce Małgorzata Cichocka kumite juniorki młodsze

2009
MISTRZOSTWA REGIONU KUJAWSKO -POMORSKIEGO, INOWROCŁAW 07 –02-2009r
II m. Wiśniewski Bartosz kata chłopców do lat 9
III m. Żyłowska Diana kumite lekki kontakt juniorki młodsze
III m. Tomczak Martyna kumite lekki kontakt juniorki młodsze
AUSTRIAN KATA AND KUMITE CHAMPIONSHIPS , WIEDEŃ 07 –06-2009r
III m. Tomczak Martyna kumite senior open kg
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI I MŁODZIEŻY , WŁOCŁAWEK 05 –12-2009r
I m. Żabka Jacek kumite senior +80 KG
II m. Cichocka Małgorzata kumite lekki kontakt juniorki młodsze -55 kg
III m. Żyłowska Diana lekki kontakt juniorki młodsze +45 kg
III m. Kapuściński Piotr kumite senior +80 kg
III m. Cholewiński Hubert kumite senior +80 kg

2008
Ogólnopolskie Mistrzostwa Regionu Kujawsko-Pomorskiego ,Bydgoszcz 16 –02-2008r
I m. Daniel Posiewka kumite senior -80 kg
Otwarty Turniej Powiatu Grodziskiego K K 05-04-2008
II m. Paszkiewicz Mateusz kata senior
Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Sieradz , 27 –09-2008r
II m. Tomczak Martyna kumite lekki kontakt juniorki młodsze +55 kg
III m. Sielczak Angelika kata dziewcząt 10-11 lat
Ogólnopolskie Mistrzostwa Karate Kyokushin Płock , 29 –11-2008r
II m. Żyłowska Diana kumite lekki kontakt młodziczki open
III m. Cichocka Małgorzata kumite lekki kontakt młodziczki open
III m. Tomczak Martyna kumite lekki kontakt junior młodszy –55 kg
III m. Krysztofiak Kamil kumite lekki kontakt junior młodszy +65 kg
III m. Białkowska Sandra kumite junior młodszy lekki kontakt +55 kg
III m. Meller Jarosław kumite senior –70 kg
III m. Cholewiński Hubert kumite senior +80 kg

2007
Otwarty Turniej Karate Kyokushin dzieci i młodzieży Włocławek 1 –12-2007 

I m. Daniel Posiewka kumite senior open
II m. Kamil Krysztofiak kumite junior młodszy lekki kontakt +55 kg
III m. Sandra Białkowska kumite młodziczki open
V m. Mateusz Paszkiewicz kata junior

2006
Mistrzostwa Polski Zachodniej 11-03-2006 Lipno
II m. Daniel Posiewka kumite senior +80 kg
II m. Krzysztof Płoski kumite oldboy open
Otwarte Mistrzostwa Karate Kyokushin 21-10-2006 Solec Kujawski
I m. Dawid Rutkowski kumite junior młodszy -70 kg
II m. Łukasz Czubak kumite senior –70 kg
I m. Daniel Posiewka kumite senior +80 kg
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego Grodzisk Wielkopolski 25-06-2006 

III m. Rafał Dąbrowski kumite junior lekki kontakt
III m. Rafał Żbikowski kata senior
Otwarty Turniej Karate Kyokushin dzieci i młodzież  Włocławek 2-12-2006 

I m. Łukasz Czubak kumite senior –70 kg
I m. Rafał Dąbrowski kumite junior młodszy lekki kontakt –65 kg
II m. Kamil Krysztofiak kumite lekki kontakt kadet +40 kg
III m. Dawid Rutkowski kumite junior młodszy lekki kontakt –65 kg
III m. Tomasz Bogdański kumite senior

2005
Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego  Bydgoszcz 19-02-2005

III m Krzysztof Płoski kumite senior +80 kg
Mistrzostwa Polski Zachodniej Kyokushin Karate Ustka 20-03-2005 

II m. Daniel Posiewka kumite senior +90 kg
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego Grodzisk Wielkopolski 12-06-2005 

II m. Alina Bogaczyńska kumite lekki kontakt –65 kg
II m. Michał Andruszkiewicz kumite lekki kontakt junior młodszy –65 kg
III m. Rafał Żbikowski kata senior
Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin 22-10-2005 Solec Kujawski
I m. Daniel Posiewka kumite senior +80 kg
II m. Bogdański Tomasz kumite senior –80 kg
III m. Piotr Szejna kumite junior młodszy lekki kontakt
III m. Michał Andruszkiewicz kumite junior młodszy kategoria średnia
III m. Alina Bogaczyńska kumite młodziczki kat. ciężka
Otwarte Mistrzostwa Malborka w karate kyokushin Malbork 19 listopad 2005 r 

I m. Daniel Posiewka Kumite senior +80 kg
II m. Żbikowski Rafał kata senior
Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży Włocławek 4-12-2005

I m. Daniel Posiewka kumite senior +80kg
II m. Magdalena Szewczyk kumite open seniorek
III m. Piotr Szejna kumite junior –65 kg

2004
Mistrzostwa Polski Zachodniej Poznań 2004
II m. Posiewka Daniel kumite senior +80 kg
III m. Łukasz Czubak kumite senior –65 kg

2003
Mistrzostwa Polski Zachodniej Świnoujście 2003
I m. Posiewka Daniel kumite senior –90 kg
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Lipnowskiego Kyokushin Karate Lipno 25-10-2003

II m. Krzysztof Płoski kumite senior +80 kg

2002
Puchar Młodzieżowy Kujaw i Pomorza Kyokushin Karate  Lipno 21-12-2002

I m. Daniel Posiewka kumite senior +80 kg
III m. Łukasz Czubak kumite senior –70 kg

2001
Mistrzostwa Polski Zachodniej Malbork 1996
III m. Kobieżycki Jacek kumite senior –65 kg
IIIm. Kosiński Robert kumite senior –70 kg
Mistrzostwa Polski Zachodniej Toruń 1997
III m. Szychta Wojciech kumite senior –80 kg