XI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN  Z OKAZJI DNIA DZIECKA, Płock 05-06-2021

XI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN  Z OKAZJI DNIA DZIECKA, Płock 05-06-2021

W sobotę 5 czerwca 2021 r Płocki Klub Karate Kyokushinkai przy dofinansowaniu Gminy Miasta Płocka zorganizował XI Turniej Karate Kyokushin z Okazji Dnia Dziecka. W zawodach wzięło udział blisko 70 zawodników z Płocka, Włocławka i Bydgoszczy , którzy rywalizowali w konkurencjach kata i kumite.

Zawody wpisały się na stałe do kalendarza imprez Płockiego Klubu Karate Kyokushin. Turniej ma na  celu uświetnienie Dnia Dziecka poprzez sportową rywalizację. Dla większości senpai jest to pierwszy występ na macie.  Walki odbywają się w specjalnych ochraniaczach z zachowaniem norm zawartych w przepisach IKO ( Międzynarodowa Organizacja Kyokushin). To podczas tych zawodów uczniowie stają się zawodnikami i mogą po raz pierwszy poczuć atmosferę rywalizacji.

Nad prawidłowym przebiegiem  turniejowych zmagań czuwali sędziowie w składzie: shihan Jan Mazurkiewicz, sensei Dariusz Gorzycki, sensei Oskar Mazurkiewicz ,  sensei Jacek Złotowski, sensei Zbigniew Piekarski, sensei Małgorzata Cichocka, sensei Konrad Modzelewski- dziękujemy.

Dziękujemy:  wszystkim zawodnikom, którzy tego dnia pokazali swoją odwagę wychodząc na matę; rodzicom za poświęcony czas, za wsparcie dzieci i nas, oraz za bardzo gorący doping;   całemu sztabowi organizacyjnemu za przygotowanie zawodów i dbanie o porządek i bezpieczeństwo.

Dziękujemy darczyńcom: Firma NetData Płock , Piekarnia Południe Włocławek, Branta ZPCh Włocławek. 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

XI Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka Płock 05 czerwca 2021

Kategoria Kata dzieci do lat 7 Kata dzieci 8-9 lat
1. Wiktor Kusowski Włocławek 1. Lena Paliwoda Włocławek
2. Adam Olkiewicz Włocławek 2. Antonina Kwiatkowska Bydgoszcz
3 Anna Zych Włocławek 3. Tymoteusz Płokarz Bydgoszcz
 
Kata kadeci młodsi 10-11 lat Kata kadeci 12-13 lat
1. Maja Skoczylas Włocławek 1. Kinga Karwowska Płock
2. Kuba Linowiecki Włocławek 2. Miłosz Zieliński Włocławek
3. Filip Charyton Włocławek 3. Aleksander Dzikowski Płock
 
Kata młodzików i juniorów 14-18 lat Kumite dziewcząt do lat 7 open
1. Olga Dykczyńska Włocławek 1. Gabriela Kwiatkowska Włocławek
2. Patryk Kurzawa Płock 2. Anna Zych Włocławek
3. Wiktoria Sar Płock 3. Lena Wojtkowska Włocławek
 
Kumite chłopców do lat 7 -20 kg Kumite chłopców do lat 7 +20 kg
1. Dorian Lichocki Włocławek 1. Wiktor Kusowski Włocławek
2. Adam Olkiewicz Włocławek 2. Jakub Gryczewski Włocławek
3. Tymoteusz Stasiak Płock 3. Fabian Kraszewski Włocławek
3. Nikodem Witkowski Włocławek    
Kumite dziewczęta 8-9 lat open Kumite chłopców 8-9 lat -30 kg
1. Antonina Kwiatkowska Bydgoszcz 1. Tymoteusz Płokarz Bydgoszcz
2. Aleksandra Koszykowska Bydgoszcz 2. Adam Łęcki Płock
3. Maja Wasielewska Włocławek 3. Antoni Mazurkiewicz Włocławek
3. Lena Zielińska Włocławek 3. Maksym Dąbkowski Włocławek
Kumite chłopców 8-9 lat +30 kg Kumite kadetki młodsze 11-12 lat open
1. Tymon Rutkowski Włocławek 1. Maja Skoczylas Włocławek
2. Adam Jędreasz Płock 2. Laura Jędreasz Płock
3. Tymoteusz Bąkiewicz Płock 3. Marta Michałkiewicz Włocławek
3. Maksymilian Wrześniewski Płock 3. Karolina Mazurek Włocławek
Kumite kadeci młodsi -40 kg Kumite kadeci młodsi +40 kg
1. Filip Charyton Włocławek 1. Szymon Leszczyński Włocławek
2. Bartosz Cichocki Włocławek 2. Szymon Urbański Włocławek
3. Kuba Linowiecki Włocławek 3. Mikołaj Gajewski Płock
3. Mikołaj Szychta Włocławek 3. Filip Fraciszkiewicz Płock
Kumite kadeci młodsi superfight Kumite kadeci – młodzicy superfight
1. Szymon Bral Płock 1. Patryk Kurzawa Płock
2. Tobiasz Siedlecki Płock 2. Natalia Jagodzińska Włocławek
Kumite kadeci – 50 kg Kumite kadeci +50 kg
1 Miłosz Zieliński Włocławek 1. Jakub Franciszkiewicz Płock
2. Patryk Bogdalski Włocławek 2. Daniel Suwała Płock
3. Cezary Kwapiński Włocławek 3. Jakub Słomski Bydgoszcz
3. Mateusz Wenerski Włocławek    
Młodziczki superfigt  Juniorzy superfight
1. Wiktoria Sar Płock 1. Michał Kuźmicki Włocławek
2. Olga Dykczyńska Włocławek 2. Igor Olszewski Włocławek