KALENDARZ IMPREZ NA 2020 ROK

LP NAZWA IMPREZY MIEJSCE TERMIN 2020 UWAGI
1. Sparingi międzyklubowe Piaseczno 25. 01 kadra zawodnicza
2. Zimowa Akademia Karate, treningi SP 23, SP 6 ferie zimowe wszystkie sekcje
3. IKO Fighters Camp Nałęczów 28.02-01.03 instruktorzy+kadra zawodnicza
4.  Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego  Nowy Tomyśl 07.03 kadra zawodnicza
5. Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych Radzyń Podlaski 14.03 zawodnicy
6.  Egzamin cząstkowy dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 6 19.03 wszystkie sekcje do lat 14
7. Mazovia CUP  Piaseczno 04.04 zawodnicy
8. International Karate Friendship Tokio 10-11.04 zawodnicy
9. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski IKO  Pniewy 18.04 zawodnicy
10. Ogólnopolski Turniej IKO III Memoriał Mas. Oyamy Dzierżoniów 18.04 zawodnicy
11. Mistrzostwa Polski Wagowe Seniorów Ząbkowice Śląskie 25.04 kadra zawodnicza
12. Zgrupowanie kadry IKO COS Zakopane 30.04-03.05 lub 07-10.05 kadra zawodnicza+instruktorzy
13. Bieg Samuraja Włocławek 09.05 zawodnicy
14. Mistrzostwa Europy IKO Open Lyon, Francja 23-24.05 kadra zawodnicza
15. V Międzynarodowy Turniej  Karate Kyokushin Białystok 30.05 zawodnicy
16. Mistrzostwa Polski Akademickie Kraków 06.06 kadra zawodnicza
17. Turniej z okazji Dnia Dziecka Płock 06.06 zawodnicy
18. Egzamin cząstkowy dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 6 11.06 wszystkie sekcje do lat 14
19. Egzamin do 1 kyu Szkoła Podstawowa nr 6 11.06 wszystkie sekcje powyżej  14 lat
20. Obóz sportowy – letni Łazy 19-29.07 wszystkie sekcje, instruktorzy , rodzice
21. IKO Summer Camp Lublin 13-16.08 kadra zawodnicza+ instruktorzy
22. Entry Camp Bardo 23-28.08 kadra zawodnicza + instruktorzy
23.  XVI Ogólnopolskie Seminarium KK Dzierżoniów 2-3.10 kadra zawodnicza + instruktorzy
24. IKO Podlasie CUP Białystok 2-3.10 zawodnicy
25. X Turniej KK o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Ciechanów 10.10 zawodnicy
26. MP Open Seniorów i MP Juniorów Mł. Jasło 17.10 kadra zawodnicza
27. IKO Polish Open Ostróda 24.10 zawodnicy
28. Zgrupowanie szkoleniowe Dobrzyń n. Wisłą 6-8.11 kadra zawodnicza+ instruktorzy
29. Mistrzostwa Europy Open i PE Katowice 14-15.11 kadra zawodnicza
30. Egzamin cząstkowy dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 6 19.11 wszystkie sekcje do  lat 14
31. Egzamin do 1 kyu Szkoła Podstawowa nr 6 19.11 wszystkie sekcje pow. lat 14
32. Mistrzostwa Polski Młodzieżowców Zielonka 21.11 kadra zawodnicza
33. Puchar Polski Seniorów i Juniorów Bydgoszcz 05.12 kadra zawodnicza
34. Kujawy IKO CUP  Włocławek 12.12 zawodnicy