LETNI OBÓZ SPORTOWY KARATE KYOKUSHIN ŁAZY 2021

Był to już nasz 34 obóz, który okazał się rekordowy pod względem liczby uczestników

Organizatorem był Włocławski Klub Karate Kyokushin przy współpracy z Płockim Klubem Karate Kyokushin oraz TKKF Horyzont. W obozie wzięły udział kluby z Grudziądza, Chrzanowa, Chojnic, Bydgoszczy oraz Brus. Dzieci na obozie uczyły się pod okiem doświadczonej i utytułowanej kadry instruktorskiej. Każdy z uczestników mógł poznać różnorodną metodykę treningową i nauczyć się czegoś nowego

Obóz był wielostronny, oprócz treningu karate uczestnicy mieli do wyboru zajęcia z tenisa, jogi czy crossfight. Oczywiście w wolnej chwili dzieci okupowały wszystkie boiska na ośrodku.

Nie zabrakło atrakcji w postaci wycieczki do Kołobrzegu na rejs statkiem po morzu czy do aquaparku w Koszalinie. Do południa plażowaliśmy, a po obiedzie ciężko trenowaliśmy. Raz nawet tańczyliśmy, gdyż Pani Martyna zafundowała nam lekcje Zumby (to była świetna zabawa) To dopiero się nazywa AKTYWNY wypoczynek

Było tego jeszcze więcej ale FB tego nie ogarnie

Z naszej strony chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom, którzy opuszczali autokary z wielkim uśmiechem i deklaracją, że za rok na pewno wrócą z nami do Łaz .

Dziękujemy również rodzicom oraz niektórym uczestnikom za pomoc podczas obozu. Dziękujemy wszystkim instruktorom za wkład i zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy. Liczba uczestników oraz to, że nieprzerwanie od 1987 roku organizujemy obozy świadczy o niesamowitym doświadczeniu oraz wiedzy jak taki obóz zorganizować. Z roku na rok staramy się doskonalić obóz i wyciągać wnioski z poprzednich. Naprawdę my wiemy jak to zrobić a wy już wiecie, że za rok nie może Was zabraknąć na obozie w Łazach 2022, na który już dziś zapraszamy. Osu !