OBÓZ MIĘDZYNARODOWY LUBLIN’2014

W dniach 14-17 sierpnia br. w Lublinie odbył się IKO Summer Camp 2014. Udział w tym wydarzeniu wzięło 220 karateków z Polski, Niemiec, Francji, Holandii, Białorusi, Słowacji, Litwy, Algierii, Tunezji, a Włocławski i Płocki Klub Karate Kyokushin reprezentowali: Juliusz Mazurkiewicz, Krzysztof Janczak, Krzysztof Płoski i Jacek Złotowski .

Treningi prowadzili: Shihan Katsuhito Gorai  – dyrektor międzynarodowego departamentu IKO oraz Sensei Glaube Feitosa- jeden z najbardziej utytułowanych i znanych zawodników wagi ciężkiej w karate Kyokushin i K1.

Do Lublina przyjechali zawodnicy i instruktorzy, aby doskonalić swoją technikę i pogłębiać wiedzę o karate.

Uczestnicy seminarium byli zauroczeni niezwykłą wręcz skromnością Sensei Feitosa, a także jego ogromną wiedzą i warsztatem szkoleniowym, którym chętnie się dzielił. W tak krótkim czasie nie można zrobić wielu rzeczy więc pozostało nieco niedosytu.

Seminarium zakończyło się dwudniowym egzaminem na stopnie mistrzowskie Dan, gdzie Juliusz Mazurkiewicz i Krzysztof Janczak zdali egzamin na 2 Dan.

Organizatorem IKO Summer Camp 2014, na zlecenie International Karate Organization był IKO Branch Chief Shihan Jacek Czerniec, a współorganizatorem  IKO Branch Chief Shihan Eugeniusz Dadzibug .

 

W imieniu WKKK i PKKK serdecznie gratulujemy awansu.