OBÓZ SPORTOWY ŁAZY 14-24.07.2019

Tegoroczny obóz sportowy organizowany przez nasz klub odbył się w nadmorskiej miejscowości Łazy, Gmina Mielno. Wspólnie z nami wypoczywały dzieci i młodzież z Brus, Bydgoszczy, Chojnic, Chrzanowa, Lubania, Płocka, Tłuchowa i Zbrachlina. Program obozu obfitował w zajęcia sportowo-rekreacyjne, oczywiście priorytetowo traktowaliśmy treningi karate, gdzie każdy mógł ćwiczyć w odpowiedniej dla siebie grupie zaawansowania. Chętni mogli również spróbować swoich możliwości w tenisie ziemnym, cross-fight lub zumbie. Zażywaliśmy kąpieli słonecznych i morskich. Odbył się też rejs statkiem, tym razem po jeziorze Jamno i wycieczka do aquaparku w Koszalinie. Tradycyjnie wszyscy, którzy byli po raz pierwszy, stawili czoła i przeszli test na samuraja. Na ośrodku odwiedziły nas dzieci i młodzież z Inowrocławskiego Klubu Karate Kyokushin- wspólnie tańczyliśmy „Belgijkę” , makarenę i nie tylko… zabawa była przednia.

Na obozie niektórzy karatecy przystąpili do egzaminu na stopnie kyu i Dan oraz brali udział w turnieju kata. Egzamin na 1 DAN zdał Zbigniew Piekarski- gratulujemy.

Odbyła się również „sayonara” , którą w tym roku przygotowały tylko dwie grupy.

Dziękujemy za opiekę wychowawcom, trenerom i instruktorom : shihanowi Janowi Mazurkiewiczowi 5 Dan ( kierownik), shihanowi Zbigniewowi Zielińskiemu 5 Dan, sensei Adamowi Janikowskiemu 3 Dan, sensei Dariuszowi Gorzyckiemu 3 Dan, sensei Juliszowi Mazurkiewiczowi 2 Dan, sensei Andrzejowi Erdmańczykowi 1 Dan, sensei Oskarowi Mazurkiewiczowi 1 Dan, sensei Małgorzacie Cichockiej 1 Dan i senpai Agnieszce Pawlak- tenis ziemny oraz Martynie Olewińskiej za „zumbę”.

Dziękujemy również przebywającym z nami i czynnie uczestniczącym we wszystkich zajęciach rodzicom i oczywiście wszystkim pozostałym obozowiczom. Zapraszamy na obóz w przyszłym roku zarówno zimowy jak i letni.

OSU!