PODSUMOWANIE 2015 ROKU.

Miniony rok był dla Płockiego Klubu Karate Kyokushinkai przede wszystkim czasem treningów i szkoleń. Nie zabrakło także tych większych i mniejszych sukcesów sportowych . Jak co roku na nudę nie narzekaliśmy.

Luty

SEMINARIUM SZKOLENIOWE DOBRZYŃ n.WISŁĄ 20-22.02.2015

Po raz trzeci  Włocławski i Płocki Klub Karate Kyokushin zorganizowały wspólnie   seminarium szkoleniowe.

Treningi były przeprowadzone  pod  kątem kumite i  kata oraz ćwiczyliśmy  na tarczach . Nie zabrakło też gier i zabaw    sprawnościowych.

Marzec

FUNDACJA „ Fundusz Grantowy dla Płocka”

Płocki Klub Karate Kyokushinkai  otrzymał wsparcie finansowe od Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka” na: „Pozalekcyjne zajęcia karate oraz sportowo-rekreacyjne ”
dla dzieci i młodzieży z  ośrodków pomocy rodzinie , ośrodków opiekuńczych, domów dziecka i kierowanych przez asystentów rodziny.
Były to zajęcia sportowe ogólnorozwojowe z elementami   karate kyokushin, prowadzone przez naszą kadrę instruktorską.
MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ZACHODNIEGO KARATE KYOKUSHIN 14-03-2015.

Angelika Sielczak reprezentowała nasz klub na Mistrzostwach Makroregionu Zachodniego Karate Kyokushin , które odbyły się  14 marca 2015 roku w Grodzisku Wlkp.  Nasza zawodniczka zajęła IV miejsce w kategorii kumite .

 

IV Piaseczyński Turniej IKO Mazovia Cup 29.03.2015

W niedzielę 29.03.2015 roku ekipa Płockiego Klubu Karate Kyokushinkai w składzie:

Małgorzata Cichocka, Adrian Ciechlecki, Angelika Sielczak oraz Kacper Wójcik , brała  udział w IV Piaseczyńskim Turnieju IKO Mazovia Cup . Angelika Sielczak zajęła IV miejsce w kategorii kumite.

Maj

29.MISTRZOSTWA EUROPY KATEGORII WAGOWYCH IKO, BERLIN 9.05.2015

Nasz klub reprezentował Oskar Mazurkiewicz ( 1 kyu), który wygrał walkę z rumuńskim zawodnikiem Eduardem Ingeua (1 Dan). Drugą walkę przegrał z Hiszpanem Santi Garcia (1 Dan).. Należy podkreślić, że w tych zawodach wzięła udział czołówka najlepszych zawodników z Europy.Sensei Jan Mazurkiewicz był sędzią podczas mistrzostw.

Czerwiec

VI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN Z OKAZJI DNIA DZIECKA 13 CZERWCA 2015.

W sobotę 13.06.2015  w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki w Dobrzyniu nad Wisłą odbył  się turniej karate , w którym udział wezmą karateka z sekcji Włocławskiego oraz Płockiego Klubu Karate Kyokushin.

Lipiec- sierpień

OBÓZ SPORTOWY ŁAZY 2015

W dniach od 21 do 31 lipca 2015 roku karateka z Włocławskiego i Płockiego Klubu Karate Kyokushin oraz sekcji z Bydgoszczy brali udział w obozie sportowym w Ośrodku Wypoczynkowym „Bryza” w Łazach . Uczestnicy trenowali pod okiem instruktorów: sensei Jana Mazurkiewicza 4 dan, sensei Juliusza Mazurkiewicza 2 Dan, sensei Dariusza Gorzyckiego 2 Dan oraz sempai Oskara Mazurkiewicza 1 kyu.

IKO POLAND SUMMER CAMP 2015. KRZYSZTOF PŁOSKI 1 DAN

W dniach 20-23 sierpnia br. w Lublinie odbyło  się międzynarodowe szkolenie Karate Kyokushin  IKO Poland Summer Camp 2015.

Podczas obozu odbył się   egzamin na stopnie kyu i Dan, do którego przystąpił  instruktor z  Płockiego Klubu Karate Kyokushin:   Krzysztof Płoski na  1 Dan. 

 Październik

 ANGELIKA SIELCZAK NA XXVI MISTRZOSTWACH POLSKI.

Reprezentantka Płockiego Klubu Karate Kyokushin  Angelika Sielczak   brała udział w  XXVI Mistrzostwach Polski Młodzieżowców do lat 21 Karate Kyokushin  Polskiego Związku Karate, które odbyły się w Radzyminie 24 października 2015 . Był to jej debiut na tej rangi zawodach.

Listopad

 TURNIEJ IKO DZIECI I MŁODZIEŻY KARATE KYOKUSHIN 7-11-2015, PŁOCK

W  sobotę  7 listopada 2015r w Hali sportowej Zespołu Szkół nr 5 przy ul. Gen. Kutrzeby w Płocku odbył się Turniej IKO Karate Kyokushin dzieci i młodzieży. Zorganizowany przez  Płocki Klub Karate Kyokushinkai przy wsparciu finansowym Gminy Miasto Płock.  W zawodach wzięło udział 86 zawodników z : Bydgoszczy, Bobrownik, Brudzenia  , Fabianek, Konecka , Płocka, Włocławka, Tłuchowa,  Zbrachlina.

Sędzią głównym zawodów był sensei Jan Mazurkiewicz 4 Dan. Nasz klub zdobył  5 złotych, 5 srebrnych i 5 brązowych medali.

XVI TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA JÓZEFOWA 8.11.2015

W turnieju wzięło udział 460 zawodników z 43 klubów z terenu całego kraju.  Płocki Klub Karate Kyokushinkai reprezentowały Angelika Sielczak oraz Małgorzata Cichocka, które startowały w kategorii  kata senior.

OSKAR MAZURKIEWICZ NA 11. MISTRZOSTWACH ŚWIATA OPEN KARATE KYOKUSHIN TOKIO 20-23.11.2015

Instruktor Płockiego Klubu Karate Kyokushin  Oskar Mazurkiewicz brał udział w 11. Mistrzostwach Świata IKO Open Karate Kyokushin , które odbywały się w dniach 20-23 listopada 2015r w Tokio.

SENSEI JAN MAZURKIEWICZ – SHIHAN!

Sensei Jan Mazurkiewicz podczas pobytu w Mitsumine w Japonii w dniach 22-23.11.2015 pozytywnie zdał egzamin na 5 Dan- shihan. To wyróżnienie nie tylko dla klubu, ale też dla całej organizacji kyokushin w Polsce.

Grudzień

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ IKO KARATE KYOKUSHIN DZIECI I MŁODZIEŻY . WŁOCŁAWEK 19-12-2015

  W zawodach wzięło udział 241 zawodników z 18 ośrodków z Polski . Płocki Klub Karate Kyokushinkai reprezentowali Angelika Sielczak ( 4. miejsce kata), Małgorzata Cichocka, Adrian Ciechlecki ( 4.miejsce kumite), Katarzyna Biernat i Maciej Marciniak.