SUMMER CAMP 2021

W dniach od 12 do 15 sierpnia 2021  w Lublinie odbył się coroczny, największy letni obóz Karate Kyokushin IKO ( Międzynarodowej Organizacji Kyokushin) w Polsce. Do Lublina przyjechali instruktorzy oraz zawodnicy z całej Polski oraz ze Słowacji, Węgier, Holandii i Bułgarii. Blisko 280 pasjonatów kyokushin trenowało pod okiem Shihan Katsuhito Gorai, shihan Andrzeja Maneckiego oraz naszego sensei Oskara Mazurkiewicza.

Był to  szczególny obóz dla Płockiego KKK,  gdyż po raz pierwszy w historii klubu mogliśmy oglądać swojego instruktora w tak zaszczytnym miejscu, gdzie mógł przekazać swoją wiedzę i doświadczenie przed tak dużym forum.

Warto podkreślić, że forma i sposób prowadzenia treningów spotkał się z dużym aplauzem. Sensei Oskar, podkreśla, że było to ogromne przeżycie, kiedy stawał  po drugiej stronie by poprowadzić trening dla najlepszych karateków w Polsce .

Na obozie został przeprowadzony kurs oraz egzamin na sędziego. Sensei Małgorzata Cichocka, sensei Zbigniew Piekarski i sensei  Oskar Mazurkiewicz pomyślnie go  zdali. Gratulujemy!

W  obozie udział wziął  shihan Jan Mazurkiewicz, który obserwował postępy syna  i służył dobra radą  oraz senpai Agnieszka Jaroszewska.