ZAKOŃCZENIE SEZONU TRENINGOWEGO 2020/21

W czwartek 24.06.2021 r. odbyło się zakończenie sezonu treningowego 2020/2021.
Ostatni trening odbył się na świeżym powietrzu, nad Wisłą przy płockim molo.
Karatecy Płockiego Klubu Karate Kyokushin ostatni trening w sezonie rozpoczęli tradycyjnie krótką medytacją.
Shihan Jan Mazurkiewicz poprowadził całą grupę na przebieżkę po płockim molo. Nie zabrakło ducha Kyokushin, można było usłyszeć okrzyki KIAI oraz liczebniki japońskie nawet na Wzgórzu Tumskim. Po rozgrzewce przystąpiliśmy do elementów Kihon, Kumite oraz Kata.
Na zakończenie treningu Shihan Jan Mazurkiewicz rozdał Małym Samurajom certyfikaty pozytywnie zdanego egzaminu, który odbył się 14.06.2021 r. Każdy Karateka dostał pamiątkowy bidon. Idealny gadżet na wakacyjne wycieczki rowerowe.
Gratulujemy wszystkim ćwiczącym osiągniętych sukcesów na zawodach, egzaminach oraz wytrwałości na treningach w tym sezonie. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Dziadkom, oraz najbliższym Naszych Karateków za wsparcie dla nich i motywację na zajęciach oraz za dostarczanie ich na treningi.
Serdeczne podziękowania dla Shihana Jana Mazurkiewicza, Sensei Małgorzaty Cichockiej oraz Sensei Oskara Mazurkiewicza za cierpliwość na treningach oraz przygotowanie młodych adeptów sztuk walki do zawodów i egzaminów.
Sensei Magdzie Mazurek oraz Sempai Agnieszce Jaroszewskiej dziękujemy za wsparcie i pomoc przy organizacji zakończenia sezonu.
Życzymy wszystkim udanych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu! OSU!!